PROMOCJE:

- Pomoc na start:  dla nowych firm 50% rabatu przez pierwsze 3 miesiące

- Na dobry początek współ-pracy: dla klientów zmieniają- cych biuro 30% rabatu przez pierwsze 3 miesiące

- Polecasz - zyskujesz: 50% rabatu przez 2 miesiące za oso- bę, której polecisz nasze usługi

 

WITAMY NA STRONIE WARSZAWSKIEGO BIURA RACHUNKOWEGO

Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa stanowi ważny aspekt jego prowadzenia. Dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy są na początku drogi w świecie biznesu, uciążliwe, wielostopniowe procedury, duży stopień formalizacji oraz wymogi szczegółowej dokumentacji stanowią poważną barierę przeciw realnemu zaistnieniu na rynku. Tym bardziej, że każdy błąd może w przyszłości wywoływać poważne konsekwencje i nałożenie kar finansowych.

Instytucją, do której powinni się Państwo zwrócić, by ułatwić swoim firmom koordynowanie wszystkich kwestii formalnych, prawnych i rachunkowych jest biuro rachunkowe.

Warszawa jest miastem o ogromnej konkurencyjności, dlatego tak istotne kwestie warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Oferujemy profesjonalną, fachową i kompetentną obsługę księgowości. Świadczymy usługi księgowo-podatkowe dla wielu różnych podmiotów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakładaniem, zawieszaniem oraz likwidacją działalności gospodarczej. Udzielamy porad klientom indywidualnym, oferujemy pomoc w zakresie przygotowania rocznych deklaracji podatkowych (PIT-ów), podpowiadamy najkorzystniejszy sposób rozliczeń z fiskusem. Obsługujemy także fundacje i wspólnoty mieszkaniowe, dzięki czemu znamy specyfikę różnych form organizacyjnych.

Posiadamy nie tylko doskonałe kwalifikacje i świetne referencje, ale przede wszystkim długoletnie doświadczenie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!